Nazywam się Ewelina Tobiasz
jestem Ekspertem z zakresu Inwestycji Alternatywnych.

Od lat doradzam oraz dostarczam inwestycje najwyższej próby – złoto, diamenty, ale przede wszystkim wiedzę i pewność.
Chcę abyście Państwo mieli poczucie, że jestem z Wami i dla Was, a kruszywa szlachetne to wyjątkowa przygoda.
Zapraszam do zapoznania się z moimi artykułami, działalnością, a także opiniami klientów i możliwościami inwestycyjnymi.
Obierając cel ścieżki biznesowej kierowałam się przede wszystkim dwoma składnikami – wiedzą i pasją. Uznałam, że połączenie tych dwóch elementów pozwoli mi z jednej strony być wartościowym partnerem merytorycznym dla Państwa, z drugiej zarażać pragnieniem wiedzy na temat alternatyw w świecie finansów i biznesu.
Przez ostatnie 20 lat, byłam świadkiem różnych ruchów i trendów, dlatego postanowiłam być ostrożna w wierze w boski rozum władzy zwierzchniej.
Stawiam na konkretne i wartościowe rozwiązania, które zawsze mają stanowić korzyść dla ludzi, którzy robią ze mną biznes.
Jestem wysokiej klasy ekspertem specjalizującym się w zagadnieniach finansowych i inwestycyjnych. Od lat zarządzam zespołami, szkolę i dzielę się wiedzą, a także realizuję się jako kobieta, która wspiera innych ludzi oraz bliskie moim przekonaniom inicjatywy.
Moją silną stroną jest analityczny umysł, a także dociekliwość, które bezpośrednio wykorzystuję przy architekturze rozwiązań inwestycyjnych. Nie zatrzymuję się i dużą wagę przykładam do podnoszenia swoich kompetencji.
Żyję i oddycham pozytywną energią. Zapraszam do współpracy wszystkich, którzy myślą o rozwoju swojego majątku lub biznesu. Zapraszam też organizacje i reprezentantów wszelkich wartościowych inicjatyw.

Stwórzmy wspólnie coś Wyjątkowego!